Węgiel Hurt Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

Firma HAN-WAL z siedzibą w Szczecinie, oferuje węgiel hurt klientom z całej Polski. Realizujemy dostawę w każde miejsce, własnymi środkami transportu. Przyjmujemy zlecenia na węgiel hurt w minimalnych ilościach 25 ton. Gwarantujemy bardzo dobrej jakości opał, spełniający wszystkie polskie i europejskie normy jakości i czystości. Przez cały rok posiadamy duży zapas opału, na bieżąco realizując nawet największe zamówienia. Firmy chcące sprawdzić jakość naszego opału, mogą na próbę zamówić niewielkie ilości w workach 5 kg.

Jest wiele powodów, dla których opłaca się kupować węgiel w HAN-WAL. Hurtowe ceny to tylko jeden z wielu argumentów. Naszym klientom gwarantujemy maksymalną dostępność opału niezależnie od pory roku. Kompleksowo również realizujemy wszystkie zamówienia, organizując sprawną dostawę na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, kontraktujemy również hurtowe dostawy węgla na wiele miesięcy do przodu, również na sezon zimowy.

hurtownia węgla Szczecin

Węgiel hurt Szczecin - Hanwal

Węgiel hurt Szczecin

 Interesuje Państwa węgiel hurt dostępny od ręki i w niskiej cenie? Chcą Państwo mieć pewność, że zakupiony węgiel jest dobrej jakości, czysty, a jego spalanie będzie wydajne? Jeżeli tak, zachęcamy do korzystania z naszych usług. Hurtowa sprzedaż miału i węgla jest u nas realizowana od wielu lat. Posiadamy węgiel polski i zagraniczny, dostępny w najlepszych cenach w kraju. Jesteśmy w stanie od ręki zrealizować każde hurtowe zamówienie, niezależnie od wielkości oraz wskazanego miejsca dostawy.

HAN-WAL węgiel hurt – dlaczego to się opłaca?

Gwarancja dobrej jakości opału

Kupujesz dobrej jakości węgiel w cenach hurtowych

Dostarczamy opał na terenie całego kraju

Hurt węgla – Hanwal

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla w Rosji, zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla.

     

    Han-Wal sp z.o.o.

    Siedziba Hurtowni: ul. Małkowskiego 30/1

    E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl