Sprzedaż węgla Szczecin hurt

Hurtowa sprzedaż miału Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

 

Skład opału HAN-WAL działa na terenie Szczecina, gdzie przy ulicy Łukasińskiego 2/2 ma swoją siedzibę. Na terenie naszego składu prowadzona jest taka działalność jak: sprzedaż węgla Szczecin – hurt. Na stanie posiadamy w dużych ilościach węgiel kamienny oraz miał. Klienci z własnym środkiem transportu mogą zakupić opał od ręki, przyjeżdżając na skład swoim samochodem, który zostanie zważony przed i po załadunku. HAN-WAL dysponuje również bogato rozwiniętą flotą pojazdów ciężarowych, realizując na życzenie klienta transport węgla pod wskazany adres.

 

Oferta na sprzedaż węgla Szczecin hurt to adresowana jest dla klientów biznesowych – składów opału, jak również firm, spółdzielni mieszkaniowych, szkół i zarządców nieruchomości. Oferowany przez nas węgiel wyróżnia się doskonałą kalorycznością, gwarantują wysoką skuteczność ogrzewania nieruchomości. Dbamy o środowisko, dlatego w sprzedaży posiadamy wyłącznie sprawdzony węgiel o małym stopniu zanieczyszczeń siarkowych.

sprzedaż węgla Szczecin hurt

Hurtowa sprzedaż węgla SzczecinSprzedaż węgla – hurt

 HAN-WAL to jedna z największych hurtowni węgla w północno-zachodniej Polsce. W stałej sprzedaży posiadamy węgiel kamienny i miał. Opał dostarczamy do klientów lokalnych, jak i tych z dalszych części kraju. Posiadając własny transport, możemy sprawnie zrealizować największe zamówienia, oferując konkurencyjne ceny. Hurtowa sprzedaż miału</strong i węgla pozwala Państwu uzyskać tani opał o potwierdzonej, wysokiej jakości. Polecamy również swoje usługi przeładunkowo-spedycyjne, w tym konfekcjonowanie materiałów sypkich.

Sprzedaż węgla Szczecin hurt – co musisz wiedzieć?

sprzedajemy węgiel od ręki – mamy go na składzie

dowozimy opał sami – tego samego dnia lub w uzgodnionym terminie

wyróżniają nas ceny i jakość obsługi klienta

realizujemy zamówienia cykliczne – zaopatrzenie kotłowni

Hanwal – Sprzedaż węgla hurt Szczecin

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla w Rosji, zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla.

     

    Han-Wal sp z.o.o.

     

    Siedziba Hurtowni: ul. Łukasińskiego 2/2

    E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl