Miał Hurt Szczecin

Miał Hurt Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

 

Gdzie kupić hurtowo, dobrej jakości miał w niskiej cenie? Hurt i skład opału HAN-WAL zaprasza do współpracy klientów z całej Polski.

 

W bardzo dobrej cenie oferujemy miał hurt, dostępny od ręki i pochodzący z renomowanych kopalń. Sprzedawany przez nas miał węglowy spełnia aktualne wymogi środowiskowe, a jedną z jego cech jest niska emisja spalin oraz wysoka kaloryczność. Miał hurt jest dostępny w cenie niższej od węgla kamiennego, dzięki czemu stanowi jego bezpieczną i wartą uwagi alternatywę. Miał nadaje się do spalania w tradycyjnych kotłach na paliwa stałe, nie  wytwarzając dużych ilości popiołu.

 

Firma HAN-WAL jest jednym z największych hurtowych sprzedawców opału w Szczecinie. Naszą specjalnością jest węgiel kamienny i miał, który na składzie posiadamy w olbrzymich ilościach. Dzięki doskonałemu zaopatrzeniu, jesteśmy w stanie szybko zrealizować największe zamówienia. Dostawa zakupionego miału realizowana jest naszym własnym transportem.

 

 

HAN-WAL – węgiel i miał hurt ceny

 •  duże ilości opału na stanie,
 •  realizacja zamówień od ręki,
 •  płatność gotówką lub kartą,
 •  miał węglowy w dobrej cenie.
Miał hurt szczecin

hurt miał Szczecin

Sprzedaż węgla – Miał Hurt Szczecin – Hurtowania Miału w Szczecinie, Polska Hurtownia Miału

Hurtowy skład węgla HAN-WAL, to gwarancja otrzymania bardzo dobrej jakości opału. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają duże zapotrzebowanie na węgiel kamienny lub miał. Szkoły, szpitale, kotłownie osiedlowe, a także lokalne składy opału. Hurtownia węgla sprzedaje miał w ilościach większych niż 25 ton, zapewniając szybki transport oraz hurtowe ceny. W ofercie posiadamy doskonałej jakości węgiel kamienny oraz jego alternatywę – tańszy miał węglowy, również o doskonałej jakości.

Hurtowa sprzedaż miału w firmie HAN-WAL to:

Gwarancja najwyższej jakości miału

Konkurencyjne ceny sprzedaży miału w hurcie

Doświadczenie w transporcie miału

Hurt węgla i miału – Han-Wal

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi kopalniami węgla i miału w Rosji, zapewnia to stabilność dostaw oraz wysoką i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla i miału do miast w całej Polsce oraz miasta Szczecin.

   

  Han-Wal sp z.o.o.

   

  Siedziba Hurtowni: ul. Łukasińskiego 2/2

  E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl