Hurtowy skład węgla Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

 

Wysokiej jakości węgiel kamienny w niskich cenach, oferuje hurtowy skład węgla w Szczecinie HAN-WAL. Nasza firma zaprasza do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem większych ilości węgla kamiennego i miału. W sprzedaży posiadamy opał spełniający rygorystyczne normy środowiskowe – minimalne ilości zanieczyszczeń siarkowych, doskonałe spalanie i mała ilość odpadów w postaci popiołu. Docenią to osoby ogrzewające węglem domy jednorodzinne i firmy wykorzystujące go w swoich kotłowniach.

 

Hurtowy skład węgla w Szczecinie, przy ulicy Łukasińskiego 2/2. Zapewniamy kompleksową realizację każdego zamówienia. Szybką dostawę z możliwością ręcznego rozładunku opału, gwarancję otrzymania zamówionej ilości opału oraz atrakcyjne ceny na każdy gatunek węgla. Aby zamówić węgiel w hurtowej ilości i cenie, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Dostawę opału realizujemy na terenie Szczecina i okolic, w uzgodnionym dniu i godzinie.

hurtownia węgla Szczecin

Hurtowy skład węgla Szczecin

Hurtowy skład węgla Szczecin

 Firma HAN-WAL od początku istnienia prowadzi hurtowy skład węgla i miału. Opał dostarczany jest własnym transportem ciężarowym, istnieje również możliwość zakupu i załadunku bezpośrednio w naszej firmie. Obsługujemy wyłącznie odbiorców hurtowych, sprzedając opał w minimalnej ilości 25 ton. Zarówno węgiel, jak i miał węglowy, spełniają najbardziej surowe normy czystości i wydajności. Korzystając z naszego zaopatrzenia, mogą być Państwo spokojni o zadowolenie swoich klientów i powodzenie swojego biznesu – nie tylko zimą.

Hurtowy skład węgla w firmie HAN-WAL to:

Opał o gwarantowanych parametrach.

Sprzedaż wielu gatunków węgla w dobrej cenie

Dostawa własnymi samochodami

Hurtowy skład węgla i miału

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla w Rosji, zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla.

     

    Hurtowy skład węgla Han-Wal sp z.o.o.

     

    Siedziba Hanwal: ul. Łukasińskiego 2/2

    E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl