Hurtownia węgla Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

 

Szczecińska hurtownia węgla HAN-WAL zaprasza do współpracy firmy i dystrybutorów opału. Oferujemy Państwu węgiel kamienny o bardzo dobrych parametrach jakościowych. Sprzedawany przez nas opał pochodzi z polskich kopalni, dzięki czemu swoją wydajnością przewyższa węgiel rosyjski lub czeski. Swoim klientom gwarantujemy realizację zamówień od ręki, dostawę węgla pod wskazany adres i elastyczne warunki współpracy.

 

HAN-WAL to hurtownia węgla z wieloletnim doświadczeniem. Od początku działalności zajmujemy się usługami transportowymi i sprzedażą kruszyw oraz opału. Posiadamy duży skład opału i własną bazę transportową. Niezależność pozwala nam szybko realizować dużą ilość zleceń, będąc przy tym konkurencyjnym cenowo. Hurtowe ceny węgla zachęcają do współpracy klientów ze Szczecina i okolic. Mogą oni liczyć na tani transport opału pod wskazany adres.

hurtownia węgla Szczecin

Hurtownia węgla Szczecin

Hurtownia węgla

 Prowadzą Państwo skład opału? Zaopatrują lokalnych odbiorców indywidualnych? Poszukują sprawdzonego dostawcę, oferującego dobrej jakości węgiel w przystępnej cenie? HAN-WAL to hurtowa sprzedaż węgla realizowana na terenie całego kraju. Dowozimy węgiel kamienny i miał własnym transportem, gwarantując hurtowe ceny, szybką realizację zamówienia i doskonałą jakość produktu. Przyjmujemy zamówienia od firm ze Szczecina, okolic i pozostałych miejsc w Polsce. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji warunków sprzedaży.

Hurtownia węgla HAN-WAL – poznaj nas!

Sprzedajemy surowiec o najwyższej jakości

Wyróżniają nas ceny i terminowość

Oferujemy sprzedaż węgla, kruszyw i usługi transportowe

Hanwal hurtownia węgla

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla w Rosji, zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla.

   

  Han-Wal sp z.o.o.

  Hurtowa sprzedaż węgla

   

  Siedziba Hurtowni: ul. Łukasińskiego 2/2

  E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl