Hurtownia węgla kamiennego Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

 

Szukają Państwo sprawdzonego dostawcy opału? Nasza hurtownia węgla kamiennego znajduje się w Szczecinie i realizuje zamówienia na terenie miasta i okolic. W ciągłej sprzedaży posiadamy wysokiej jakości węgiel kamienny, dostępny w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Realizujemy zamówienia na każdą ilość węgla, zapewniając własny transport oraz rozładunek. Istnieje również możliwość kupna węgla kamiennego przy użyciu własnego środka transportu.

 

Hurtownia węgla kamiennego HAN-WAL istnieje od ponad 15 lat.  Stawiając na jakość sprzedawanego opału i konkurencyjne ceny, wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów. Sprzedawany przez nas węgiel kamienny wyróżnia się doskonałą jakością, minimalną ilością zanieczyszczeń i bardzo dobrym spalaniem w każdym rodzaju kotła. Korzystając z naszych usług, mogą się Państwo cieszyć ciepłem w dobrej cenie, a także ogrzewaniem domu w sposób przyjazny dla środowiska. Zamówienia hurtowe na węgiel kamienny przyjmujemy osobiście, telefonicznie i przez internet.

hurtownia węgla Szczecin

hurtowa sprzedaż miału - Hanwal

Hurtownia węgla kamiennego Szczecin

 Hurtownia węgla kamiennego HAN-WAL, każdego roku realizuje setki zamówień na węgiel i miał. Prowadzimy sprzedaż opału w ilościach hurtowych, oferując bardzo przystępne ceny na towar, jak i dostawę. Zapraszamy do współpracy odbiorców, zainteresowanych zamówieniem min. 25 ton opału jednorazowo. Nasza hurtowania węgla kamiennego jest doskonale zaopatrzona i każde zamówienie możemy zrealizować od ręki. Kontraktujemy również węgiel i miał w większych ilościach, również z dużym wyprzedzeniem i dostawą w określonych wcześniej terminach.

Hurtownia węgla kamiennego to:

Węgiel kamienny o bardzo dobrych parametrach

Szybką realizację zamówień

Niski koszt transportu

Hurtownia węgla kamiennego Szczecin – Hanwal

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla , zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla kamiennego.

 

Han-Wal sp z.o.o.

Hurtownia węgla kamiennego

 

Siedziba Hurtowni: ul. Łukasińskiego 2/2

E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl