Hurtowa sprzedaż Węgla

Han-wal Sp. z o.o.

 

Węgiel to najczęściej kupowane paliwo stałe. Hurtowa sprzedaż węgla realizowana przez HAN-WAL, to możliwość uzyskania najlepszego opału w niższej cenie. W swoim składzie oferujemy Państwu hurtową sprzedaż węgla pochodzącego z polskich kopalń. W odróżnieniu od węgla importowanego, wyróżnia się on wysoką kalorycznością, bardzo małą ilością zanieczyszczeń siarkowych i wysokim stopniem spalania, dzięki czemu powstają znikome ilości popiołu. Sprzedajemy węgiel w różnych gramaturach, zapewniając dostawę pod wskazane miejsce.

 

Hurtowa sprzedaż węgla to szansa na opał w cenie niższej, niż do tej pory. Od ręki realizujemy zamówienia na każdą ilość węgla, zapewniając szybki transport i rozładunek. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne, osobiste oraz przez internet. Zachęcamy do stałej współpracy, dzięki której można uzyskać dodatkowe zniżki i rabaty. Jeżeli do tej pory kupowali Państwo węgiel o wątpliwej jakości, warto to zmienić. W naszym składzie znajdziecie wyłącznie węgiel o potwierdzonej jakości, gwarantujący dużą wydajność i przyjazność dla środowiska.

hurtownia węgla Szczecin

hurtowa sprzedaż miału - Hanwal

Hurtownia węgla, miału i węgla kamiennego

 Hurtownia węgla, firma HAN-WAL, znana jest w całym kraju z wysokiej jakości opału. W sprzedaży posiadamy węgiel kamienny dostępny w kilku gramaturach oraz tańszy miał węglowy. Bez względu na rodzaj zakupionego opału, zawsze spełnia on surowe normy jakości. Mały poziom zanieczyszczeń siarką i wysoka kaloryczność przekłada się na wydajne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie. Zapraszamy do współpracy składy opałowe z całego kraju, jak również odbiorców końcowych zainteresowanych zamówieniem hurtowych ilości węgla.

Hurtowa sprzedaż węgla HAN-WAL to:

Ekologiczny węgiel kamienny bezpieczny dla środowiska

Korzystne ceny

Tania dostawa

Hurtowa sprzedaż węgla – Hanwal

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla w Rosji, zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla.

   

  Han-Wal sp z.o.o.

  Hurtowa sprzedaż węgla

   

  Siedziba Hurtowni: ul. Łukasińskiego 2/2

  E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl