Hurtowa sprzedaż miału Szczecin

Han-wal Sp. z o.o.

 

Firma HAN-WAL prowadzi hurtową sprzedaż miału węglowego. Oferujemy najwyższej jakości surowiec pochodzący z polskich kopalń. Nasz miał charakteryzuje się wysoką kalorycznością, a jednocześnie bardzo niską ilością zanieczyszczeń siarkowych i małymi ilościami popiołu. Opał w postaci miału węglowego nadaje się do palenia w tradycyjnych kotłach na paliwo stałe, będąc tańszą alternatywą dla węgla lub ekogroszku.

 

Hurtowa sprzedaż miału prowadzona jest na terenie całego Szczecina i okolic. Zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny, bardzo dużą dostępność opału oraz dowóz wraz z rozładunkiem. W miał węglowy zaopatrujemy odbiorców komercyjnych, firmy, szkoły i osiedlowe kotłownie. Posiadamy własną bazę logistyczno-transportową, która pozwala nam realizować zlecenia stałe, z regularną dostawą opału pod wskazany adres. Dla stałych klientów oferujemy korzystne warunki współpracy i możliwość uzyskania dodatkowych rabatów.

hurtownia węgla Szczecin

hurtowa sprzedaż miału - Hanwal

Hurtownia węgla, miału i węgla kamiennego

 Firma HAN-WAL ma siedzibę w Szczecinie, ale działa na terenie całego kraju. Naszą specjalnością jest hurtowa sprzedaż miału i węgla kamiennego. Oferowany przez nas opał sprzedajemy w ilościach hurtowych – minimum 25 ton na jednorazowe zamówienie. Bez względu na ilość zakupionego węgla, zapewniamy szybką dostawę własnym transportem i korzystne, hurtowe ceny. Hurtownia węgla HAN-WAL działa przez cały rok, zawsze będąc przygotowana do realizacji największych zamówień na węgiel kamienny i miał węglowy.

Hurtowa sprzedaż miału w firmie HAN-WAL to:

Gwarancja dobrej jakości opału

Konkurencyjne ceny sprzedaży

Własny transport

Hurtowa sprzedaż węgla i miału – Hanwal

Jesteśmy przedstawicielem firmy LS Poland  Sp. z o. o.,  która współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami węgla w Rosji, zapewnia to stałość dostaw oraz najwyższą i gwarantowaną jakość dostarczanego węgla.

     

    Han-Wal sp z.o.o.

     

    Siedziba Hurtowni: ul. Łukasińskiego 2/2

    E-Mail: e-mail: biuro@hanwal.pl